Máte slovo i na internetu: Sledujte pořad online na iVysílání

Ivysilani Mate Slovo

Sledování pořadu online

Máte rádi diskuzní pořad Máte slovo s Michaelou Jílkovou a nechcete přijít o žádný díl? Žádný problém! Díky službě iVysílání České televize si můžete pustit všechny díly online, a to kdykoli a kdekoli. Stačí vám k tomu jen počítač, tablet nebo chytrý telefon s připojením k internetu.

Na iVysílání najdete nejenom aktuální díly Máte slovo, ale i archiv starších epizod. Můžete se tak vrátit k tématům, která vás zajímají, nebo si pustit díly, které jste nestihli v televizi. iVysílání vám nabízí i další možnosti, jak si sledování pořadu přizpůsobit. Můžete si například zvolit kvalitu obrazu nebo si pustit titulky.

Sledujte Máte slovo online na iVysílání a buďte vždy v obraze o aktuálních tématech a událostech!

Archiv starších dílů

Všechny díly oblíbeného diskusního pořadu Máte slovo s Michaelou Jílkovou najdete k přehrání na iVysílání České televize. Nenechte si ujít starší epizody, které se věnovaly aktuálním tématům jako je inflace, zdražování energií, válka na Ukrajině, důchodová reforma nebo volby. Archiv pořadů sahá až do roku 2012 a nabízí tak jedinečný vhled do vývoje společenské debaty v České republice. Sledujte Máte slovo kdykoli se vám to hodí a vytvářejte si vlastní názor na základě faktů a argumentů. Na iVysílání naleznete i další publicistické a diskusní pořady České televize, které vám pomohou zorientovat se v aktuálním dění.

Oficiální stránky pořadu

Pro sledování aktuálních dílů, bonusových materiálů a informací o pořadu Máte slovo s Michaelou Jílkovou je vám k dispozici oficiální webová stránka České televize. Na stránce najdete archiv odvysílaných epizod, rozhovory s hosty, ankety a další doplňující informace k tématům, která se v pořadu probírají. Můžete si zde také přečíst názory ostatních diváků a zapojit se do diskuze. Stránka nabízí i možnost kontaktovat redakci pořadu s vašimi tipy na témata nebo hosty. Pro ty, kteří dávají přednost sledování pořadu online, je k dispozici i archiv na platformě iVysílání České televize. Zde si můžete pustit starší díly Máte slovo kdykoli a odkudkoli. Stránka iVysílání také nabízí možnost sledovat pořad živě ve stanovený čas vysílání.

Diskuze s diváky

Pořad Máte slovo s Michaelou Jílkovou na ČT1 je známý svými bouřlivými diskuzemi. Diváci se aktivně zapojují do debaty, ať už přímo ve studiu, nebo prostřednictvím sociálních sítí. Názory diváků jsou často velmi vyhraněné a emotivní, což odráží aktuální nálady a postoje ve společnosti. Pořad se tak stává platformou pro vyjádření široké škály názorů na palčivá témata.

Na oficiálních stránkách pořadu na iVysílání České televize mají diváci možnost sledovat starší díly a zároveň se zapojit do diskuze pod jednotlivými epizodami. Tyto diskuze často pokračují i dlouho po odvysílání pořadu a rozvíjí témata nad rámec diskutovaného ve studiu. Diváci sdílí své názory, argumenty, ale i osobní zkušenosti, čímž přispívají k pestrosti a komplexnosti debaty.

I když jsou diskuze s diváky nedílnou součástí pořadu Máte slovo, je důležité si uvědomit, že nereprezentují vždy názor většinové společnosti. Často se do diskuzí zapojují spíše diváci s vyhraněnými názory, kteří chtějí dát svůj postoj jasně najevo. I přesto diskuze s diváky plní důležitou funkci – otevírají prostor pro dialog a konfrontaci názorů na aktuální společenská témata.

Sociální sítě pořadu

Pořad Máte slovo s Michaelou Jílkovou je známý svou interaktivitou s diváky. I když se jedná o televizní pořad, aktivně využívá i sociální sítě k prohloubení diskuze a zapojení širší veřejnosti. Diváci se mohou aktivně účastnit debaty prostřednictvím facebookové stránky pořadu, kde můžou komentovat probíhající témata, klást otázky hostům, nebo sdílet svůj názor. Facebooková stránka slouží také jako platforma pro sdílení upoutávek na nadcházející epizody, shrnutí hlavních bodů diskuze, a také pro zveřejňování doplňujících informací k probíraným tématům. Sociální sítě tak v tomto případě hrají důležitou roli v posilování dialogu mezi tvůrci pořadu, hosty a diváky. Díky nim se z Máte slovo stává platforma pro otevřenou a plodnou diskuzi o aktuálních tématech, která hýbou Českou republikou.

Rozhovory s hosty

V každém díle pořadu Máte slovo Michaela Jílková zpovídá hosty z řad politiků, expertů i veřejnosti. Diskuze se točí kolem aktuálních témat, která hýbou společností. Diváci se mohou zapojit do debaty prostřednictvím SMS zpráv, emailů a sociálních sítí. Názory diváků jsou často konfrontovány s názory hostů ve studiu, což vytváří dynamický a poutavý formát.

Rozhovory s hosty jsou vedeny ve svižném tempu a Michaela Jílková se nebojí klást nepříjemné otázky. Často dochází k vyhroceným situacím a emotivním výlevům, které jsou ale pro diváky atraktivní. Pořad se snaží o objektivitu a dává prostor různým názorovým proudům.

Mezi časté hosty patří politici z celého politického spektra, analytici, ekonomové, sociologové a další odborníci. Michaela Jílková si ale zve i "obyčejné" lidi, kteří mají co říct k danému tématu. Díky tomu je pořad blízký širokému publiku.

Další informace o tématech

Diskusní pořad České televize zaměřený na aktuální společenská a politická témata.

Moderování a vysílání

Pořad moderuje Michaela Jílková a vysílá se každý čtvrtek večer na programu ČT1.

Hosté a formát

V každém díle diskutují pozvaní hosté, včetně politiků, odborníků a zástupců veřejnosti. Diváci se mohou zapojit prostřednictvím SMS zpráv a sociálních sítí.

Recepce a kritika

Pořad je známý svým konfrontačním stylem moderování a vyvolává vášnivé reakce. Diváci oceňují možnost slyšet různé názory a zapojit se. Kritici vytýkají přílišnou dramatičnost a nedostatek prostoru pro věcnou debatu.

Další informace

Informace o pořadu a jednotlivých dílech najdete na webových stránkách České televize. Starší díly jsou dostupné v archivu iVysílání.

Kontakty na redakci

Máte-li na srdci téma, které by si zasloužilo pozornost Michaely Jílkové a hostů v pořadu Máte slovo, neváhejte se na nás obrátit. Pošlete nám svůj tip na emailovou adresu mateslovo@ceskatelevize.cz. Zajímají nás vaše názory, postřehy i osobní příběhy, které se vztahují k aktuálnímu dění. Vaše podněty jsou pro nás cenné a pomáhají nám utvářet obsah pořadu tak, aby co nejvíce reflektoval vaše zájmy a obavy. Sledujte Máte slovo na iVysílání a zapojte se do diskuze o tématech, která hýbou společností.

Možnosti zapojení diváků

Pořad Máte slovo s Michaelou Jílkovou na ČT1 je známý svou interaktivitou a prostorem pro názory diváků. Zapojit se do diskuse a sdělit svůj pohled na aktuální témata můžete hned několika způsoby. Nejjednodušší je zavolat přímo do studia během živého vysílání. Telefonní číslo se vždy zobrazuje na obrazovce. Pokud se nedovoláte, nezoufejte. Své názory, dotazy a komentáře k tématu můžete posílat také prostřednictvím SMS zpráv na číslo uvedené v průběhu pořadu. Pro ty, kdo preferují psanou formu, je tu možnost zapojit se do diskuse na facebookové stránce pořadu Máte slovo. Zde můžete sdílet své názory, komentovat příspěvky ostatních diváků a diskutovat o tématech, která vás zajímají. V neposlední řadě můžete sledovat a komentovat průběh diskuse také na twitterovém účtu pořadu. Využijte těchto možností a staňte se aktivní součástí diskusního pořadu Máte slovo.

Tipy na podobné pořady

Pokud vás zaujaly debaty a analýzy společenských témat v pořadu Máte slovo s Michaelou Jílkovou, pak by vás mohly zajímat i další pořady s podobným zaměřením. Česká televize nabízí například pořad "Otázky Václava Moravce", kde se setkávají významní hosté z oblasti politiky, ekonomiky a kultury. Další možností je pořad "168 hodin", který se věnuje aktuálním událostem uplynulého týdne a přináší reportáže, rozhovory a komentáře. Pokud dáváte přednost kratšímu formátu, můžete zvolit pořad "Události, komentáře", který nabízí shrnutí denního dění a analýzy s odborníky. Pro zájemce o mezinárodní politiku je tu pořad "Horizont ČT24", který mapuje dění ve světě. A pokud vás zajímají spíše ekonomická témata, nenechte si ujít pořad "Bilance", který se věnuje aktuálnímu dění na finančních trzích a v ekonomice.

Publikováno: 24. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor:

Tagy: ivysilani mate slovo | informace o pořadu máte slovo na ivysílání