Makovice prozkoumává zákoutí internetu

Časopis Makovice

Makovice online

Pro ty z vás, kteří dáváte přednost digitálnímu světu, je tu "Makovice online". Stejný obsah, stejný humor, stejné provokativní myšlenky - to vše na dosah kliknutí. Naše webové stránky jsou vaší bránou do světa "Makovice", ať už jste kdekoli. Najdete tam archiv starších čísel, rozhovory s autory, bonusové materiály a mnoho dalšího. Ať už jste věrní čtenáři časopisu "Makovice" nebo se s námi teprve seznamujete, "Makovice online" je tu pro vás, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Čtení na webu

V dnešní digitální době se časopis Makovice nezdráhá kráčet s dobou a nabízí svým věrným čtenářům i online verzi. Na webových stránkách naleznete archiv starších čísel, takže se můžete snadno ponořit do minulých témat a článků, které vás zaujaly. Online platforma časopisu Makovice však není pouze o archivu. Pravidelně zde publikujeme bonusový obsah, rozhovory s autory, recenze a další zajímavosti ze světa literatury a umění. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, ať vám neunikne žádná novinka ze světa Makovice!

Archiv čísel

Pro ty z vás, kteří propadli kouzlu Makovici a chtějí se ponořit do starších vydání, máme dobrou zprávu! Náš archiv je plný fascinujících článků, poutavých rozhovorů a originálních ilustrací, které vás zavedou do světa fantazie, poezie a dobrodružství.
Časopis Makovice vychází už pěknou řádku let a za tu dobu se na jeho stránkách vystřídala spousta zajímavých témat. Nahlédněte do minulosti a objevte poklady, které vám dříve unikly. Ať už vás zajímají pohádky, komiksy, básničky nebo třeba tipy na tvoření, v archivu Makovici si zaručeně přijdete na své.

Předplatné online

Máte rádi časopis Makovice a nechcete si nechat ujít žádné číslo? Přejděte na online předplatné a mějte jistotu, že vám žádný obsah neunikne! Už nemusíte chodit do trafiky, časopis Makovice vám bude chodit pohodlně do vašeho počítače, tabletu nebo mobilu.

Online předplatné vám přináší řadu výhod:

  • Okamžitý přístup k novému číslu ihned po vydání
  • Časopis Makovice vždy po ruce ve vašem zařízení
  • Možnost číst časopis Makovice kdekoliv a kdykoliv
  • Archiv starších čísel
  • Výhodné ceny a slevy

Nenechte si ujít tuto skvělou nabídku a předplaťte si časopis Makovice online ještě dnes!

Diskuze a komentáře

Vážení čtenáři,

Srovnání časopisu Makovice s konkurencí
Vlastnost Časopis Makovice Konkurence A
Zaměření Životní styl a kultura Móda a krása
Cílová skupina Ženy 25-45 let Ženy 18-30 let
Periodicita vydávání Měsíčník Čtrnáctideník

prostor pro vaše názory, postřehy a komentáře k obsahu časopisu Makovice je tady! Podělte se s námi o vaše dojmy z článků, témat, která vás zaujala, nebo naopak témat, která byste v časopisu rádi viděli více rozvinutá. Zajímá nás váš názor na Makovice jako celek – co se vám líbí, co byste vylepšili, a co od nás jako redakce očekáváte.

časopis makovice

Diskuse je otevřená všem – ať už jste vášnivými čtenáři, náhodnými návštěvníky, nebo se s Makovicí teprve seznamujete. Věříme v sílu otevřené diskuze a konstruktivní kritiky, která nám pomůže dále se rozvíjet a přinášet vám obsah, který vás bude bavit a inspirovat.

Nebojte se podělit o své myšlenky, nápady a názory. Těšíme se na vaše příspěvky!

Sociální sítě

V záplavě statusů, fotek a videí se někdy těžko hledá ta pravá makavice. Sociální sítě jsou jako dvouhlavý květák: můžou být zdrojem inspirace i frustrace. Na jedné straně nám otevírají okno do světa, propojují nás s lidmi se stejnými zájmy a zálibami. Na straně druhé nás můžou zahltit informacemi, vyvolávat pocity úzkosti a závislosti.

Důležité je najít si vlastní cestu, jak se v tomhle digitálním bludišti neztratit. Nastavit si hranice, filtrovat obsah a nenechat se strhnout honbou za lajky a srdíčky. Místo toho se zaměřit na to, co nám dává smysl, co nás baví a co nás posouvá dál. A nezapomínat, že ten pravý život se odehrává mimo obrazovky. Tak zvedněte hlavu od telefonu a běžte si užít sluníčka, dát si s kamarády kafe nebo se jen tak projít do lesa.

Soutěže a akce

V Makovici si potrpíme na to, abychom vám, našim čtenářům, nabídli víc než jen poutavé čtení. Chceme vás vtáhnout do světa vědomostí, kreativity a zábavy. A jak lépe to udělat než prostřednictvím soutěží a akcí, které pro vás s nadšením připravujeme? Sledujte stránky našeho časopisu a nenechte si ujít šanci zúčastnit se. Čeká na vás spousta zajímavých témat, lákavých cen a nezapomenutelných zážitků. Zapojte se do našich fotosoutěží, literárních klání nebo třeba kvízů a hlavolamů. Máme něco pro malé i velké, pro zkušené i začínající talenty. A kdo ví, třeba se právě vy stanete hrdým nositelem titulu "Vítěz soutěže časopisu Makovice"!

časopis makovice

Kontaktní formulář

Máte-li na srdci myšlenku, dotaz nebo připomínku k obsahu časopisu Makovice, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím kontaktního formuláře. Vaše zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá a pomáhá nám dále zkvalitňovat obsah, který vám přinášíme. Zajímá nás váš názor na publikovaná témata, rubriky i autory.

Uvítáme také vaše náměty na články, rozhovory či reportáže, které byste v časopisu Makovice rádi viděli. Chcete se s námi podělit o svůj příběh, zkušenost nebo názor? Nebojte se nám napsat! Redakce časopisu Makovice si zakládá na otevřené komunikaci se svými čtenáři a vždy rádi uvítáme vaše podněty a návrhy.

Věříme, že společně můžeme vytvářet časopis, který bude bavit, inspirovat a rozšiřovat obzory.

Pro autory a ilustrátory

Vítáme všechny talentované spisovatele a ilustrátory, kteří by s námi chtěli sdílet svou vášeň pro literaturu a umění! Časopis Makovice je otevřený vašim povídkám, básním, esejům, ilustracím, komiksům a dalším kreativním počinům.

Hledáme originální a poutavé příběhy, které osloví naše čtenáře. Nebojte se experimentovat s žánry a tématy, důležitá je pro nás především kvalita textu a originalita vašeho hlasu.

Pro ilustrace a grafické práce uvítáme jak tradiční, tak digitální techniky. Neváhejte se s námi podělit o své vize a nápady, které doplní literární obsah časopisu.

Vítáme jak zkušené autory a ilustrátory, tak i ty, kteří s publikováním teprve začínají. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy. Těšíme se na vaše příspěvky!

Inzerce v časopisu

Vážení čtenáři a obchodní partneři,

Věříme, že časopis Makovice je pro vás zdrojem inspirace, poučení a zábavy. Díky vaší přízni a zájmu se nám daří oslovovat stále širší okruh čtenářů se zájmem o zdravý životní styl, vaření a pěstování.

Právě pro vás, kteří chcete oslovit naše čtenáře, nabízíme možnost inzerce v časopise Makovice. Inzerce v tištěné podobě je stále efektivním způsobem, jak oslovit cílovou skupinu a budovat povědomí o značce.

Časopis Makovice vychází čtvrtletně a je distribuován prostřednictvím předplatného a vybraných obchodních partnerů. Naše cílová skupina jsou aktivní lidé se zájmem o zdravý životní styl, gastronomii a pěstování.

Nabízíme vám různé formáty inzerce, od klasických inzertních stran po PR články a speciální projekty. Rádi s vámi probereme vaše individuální potřeby a navrhneme vám optimální řešení pro vaši značku.

časopis makovice

Věříme, že inzerce v časopise Makovice bude pro vás efektivní investicí.

Pro více informací o možnostech inzerce nás neváhejte kontaktovat.

Mobilní aplikace

V dnešní digitální době se časopis Makovice posouvá s dobou a přináší vám zbrusu novou mobilní aplikaci! Už nemusíte čekat na tištěné vydání, abyste se dozvěděli novinky ze světa konopí a alternativního životního stylu. S naší aplikací budete mít Makovici vždy po ruce, ať už jste kdekoli.

Aplikace vám nabídne veškerý obsah z tištěného časopisu, a to včetně poutavých článků, krásných fotografií a užitečných rad. Navíc se můžete těšit na exkluzivní online obsah, který v tištěné verzi nenajdete. Zůstaňte v obraze s nejnovějšími trendy, sledujte rozhovory s inspirativními osobnostmi a objevujte nové produkty a služby.

Aplikace Makovice je dostupná pro operační systémy Android a iOS a její stažení je zcela zdarma. Stáhněte si ji ještě dnes a už nikdy nezmeškejte žádné důležité informace ze světa konopí!

Podcasty a videa

V Makovici se snažíme přinášet informace ze světa konopí v co nejširší možné škále. Proto kromě klasických článků a rozhovorů rozšiřujeme naši působnost i do světa audia a videa. Sledujte naše kanály, kde najdete rozhovory s osobnostmi z konopné scény, reportáže z akcí a festivalů, návody a tipy pro pěstování a zpracování konopí a mnoho dalšího. Věříme, že ať už dáváte přednost poslechu nebo sledování, v naší nabídce si každý najde to své.

Chceme, aby Makovica byla vaším průvodcem světem konopí ve všech jeho podobách. Proto neváhejte a připojte se k nám i na sociálních sítích, kde s námi můžete diskutovat o všem, co vás zajímá.

Spolupráce a projekty

Časopis Makovice, věrný svému jménu, symbolizující otevřenost a spolupráci, se aktivně zapojuje do řady projektů a spoluprací. Věříme, že sdílení znalostí a zkušeností je klíčové pro rozvoj a obohacení. Proto s nadšením navazujeme kontakty s jednotlivci i organizacemi, které sdílí naše hodnoty a cíle.

Pravidelně pořádáme workshopy a semináře na různá témata, která rezonují s našimi čtenáři. Tyto akce jsou skvělou příležitostí k setkání s odborníky, sdílení názorů a získávání nových dovedností. V minulosti jsme se věnovali například tématům jako je permakultura, přírodní stavitelství, zero waste životní styl a mnoha dalším.

Dále se aktivně účastníme festivalů a konferencí zaměřených na udržitelnost, ekologii a osobní rozvoj. Naše redakce je vždy připravena sdílet své znalosti a zkušenosti s širokou veřejností. Věříme, že i malými krůčky můžeme společně dosáhnout velkých změn.

časopis makovice

V neposlední řadě se snažíme podporovat i mladé talenty a studenty. Nabízíme jim možnost publikování v našem časopise a zapojení do našich projektů. Věříme, že je důležité dát prostor novým hlasům a perspektivám.

Pokud máte zájem o spolupráci s časopisem Makovice, neváhejte nás kontaktovat. Jsme otevřeni novým nápadům a projektům, které obohatí naše čtenáře a přispějí k lepšímu světu.

Často kladené otázky

Název "Makovice" je metaforou. Odkazuje na to, že se v časopise snažíme otevírat témata, která jsou v běžné společnosti často tabuizovaná. Stejně jako makovice skrývá svá semínka uvnitř, i my se snažíme proniknout pod povrch věcí a odhalit skryté souvislosti.

Témata

Věnujeme se široké škále témat, která se týkají kultury, společnosti a umění. Najdete u nás rozhovory s inspirativními osobnostmi, recenze knih, filmů a divadelních her, reportáže z festivalů a kulturních akcí, ale i eseje, povídky a básně.

Periodicita

"Makovice" vychází čtvrtletně, vždy na začátku nového ročního období.

Dostupnost

Časopis je k dostání v běžné distribuční síti – v trafikách, knihkupectvích a na vybraných benzinových stanicích.

Předplatné

Ano, předplatné si můžete objednat na našem webu. Předplatitelé mají řadu výhod, jako je například nižší cena a doručení až do schránky.

Spolupráce

Samozřejmě! Vítáme nové autory a autorky. Pokud máte nápad na článek, povídku, báseň nebo jakýkoli jiný text, neváhejte nám ho zaslat.

Publikováno: 03. 07. 2024

Kategorie: internet

Autor:

Tagy: časopis makovice | název časopisu