Clubpremio.cz: Věrnostní program, který se vyplatí!

Www.clubpremio.cz

Co je Club Premio?

Je to věrnostní program pro zákazníky obchodů Albert. Členové sbírají body za nákupy a ty pak můžou směnit za slevy na produkty, zážitky nebo je darovat. Registrace je zdarma a probíhá online nebo na pokladně prodejny. Za každých 10 Kč utracených v Albertu získáte 1 bod. Body mají platnost 1 rok od data připsání na kartu.

Registrace a přihlášení

Pro používání všech funkcí a výhod, které nabízíme, je nutné se zaregistrovat a vytvořit si uživatelský účet. Registrace je snadná a zabere vám jen pár minut. Stačí vyplnit krátký formulář, kde zadáte svou emailovou adresu a zvolíte si heslo. Po odeslání formuláře vám na email dorazí potvrzovací odkaz, na který je potřeba kliknout pro aktivaci účtu. Po aktivaci se můžete přihlásit pomocí své emailové adresy a hesla. V případě, že heslo zapomenete, můžete si jej nechat zaslat na email.

Nabídka produktů a slev

V naší široké nabídce produktů si zaručeně vybere každý. Najdete u nás vše od elektroniky a domácích spotřebičů přes sportovní vybavení a módu až po kosmetiku a hračky. Pravidelně pro vás také připravujeme akční nabídky a slevy na vybrané produkty. Nenechte si ujít naše sezónní výprodeje, kde můžete nakoupit se slevami až 70 %. Pro stálé zákazníky máme připraven věrnostní program, který vám přinese další výhody a slevy na vaše nákupy. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a budete dostávat informace o všech novinkách a akcích jako první.

Systém sbírání bodů

V našem věrnostním programu sbíráte body za každý nákup. Za každých utracených 100 Kč získáte 1 bod. Nasbírané body pak můžete vyměnit za slevy na další nákupy nebo za atraktivní produkty z našeho katalogu odměn. Čím více bodů nasbíráte, tím větší odměny na vás čekají! Nezapomeňte se zaregistrovat a začít sbírat body už dnes.

Využití bodů za odměny

Nashromážděné body za odměny můžete proměnit ve výhody a slevy. Využijte je na slevy na další nákupy, dárky z katalogu odměn nebo je darujte na charitativní účely. Body uplatníte online v zákaznické sekci nebo přímo na pokladně u partnerských prodejen. Nezapomeňte, že body mají obvykle omezenou platnost, proto si zkontrolujte jejich expiraci a užijte si zasloužené odměny včas.

Mobilní aplikace Club Premio

S mobilní aplikací Club Premio máte věrnostní program vždy po ruce. Stačí si ji zdarma stáhnout do svého chytrého telefonu a užít si všechny výhody. Aplikace vám umožní jednoduše sbírat body za nákupy, prohlížet si dostupné odměny a sledovat stav vašeho bodového konta. Díky push notifikacím vám neuniknou žádné speciální akce ani personalizované nabídky. S aplikací Club Premio máte přehled o všem důležitém a využíváte svůj věrnostní program naplno.

Recenze a zkušenosti uživatelů

Zákazníci si tento produkt obecně pochvalují pro jeho jednoduchost a spolehlivost. Často zmiňovanou výhodou je intuitivní ovládání, které zvládne i úplný začátečník. Oceňována je také dlouhá výdrž baterie a odolné zpracování.

Někteří uživatelé by ocenili více funkcí a možností nastavení. Objevily se i ojedinělé stížnosti na občasnou nestabilitu softwaru. Celkově je ale produkt hodnocen velmi kladně a většina zákazníků by ho doporučila ostatním.

Kontakt a zákaznická podpora

Máte otázky, potřebujete poradit nebo se s námi chcete podělit o své zkušenosti? Jsme tu pro vás! Náš tým zákaznické podpory je vám k dispozici každý všední den od 8:00 do 17:00. Kontaktovat nás můžete telefonicky na čísle +420 123 456 789 nebo emailem na adrese info@example.cz.

Než nás kontaktujete, podívejte se na sekci Často kladené otázky, kde najdete odpovědi na nejčastější dotazy. Možná tam najdete řešení vašeho problému rychleji.

Děkujeme, že jste si vybrali naše služby! Věříme, že s nimi budete spokojeni.

Publikováno: 17. 06. 2024

Kategorie: internet

Autor:

Tagy: www.clubpremio.cz | webová stránka club premio