Oznámení
  • Lack of access rights - File '/images/saferinternet.png'
  • Lack of access rights - File '/images/saferinternet.png'

Praha 7 bezpečně online 2014 pokračuje!

 

I v roce 2014 usilujeme o internetovou bezpečnost dětí Prahy 7.

Srdečně zveme školy, děti, odborníky i rodiče k účasti.

Městská část Praha 7 a Národní centrum bezpečnějšího internetu realizují v roce 2014 již druhý ročník vzdělávacího a osvětového projektu v oblasti prevence elektronického násilí a kriminality pro obyvatele městské části s názvem „Praha 7 bezpečně online“. Projekt je komunitně zaměřený, pracuje s odborníky, dětmi a veřejností současně.

 

Pro školy Prahy 7 jsou připraveny aktivity:

PRIMÁRNÍ PREVENCE ELEKTRONICKÉHO NÁSILÍ PRO DĚTI
LETNÍ SEMINÁŘE BEZPEČNÉHO INTERNETU PRO CELÉ PEDAGOGICKÉ KOLEKTIVY
SEMINÁŘ PRO ODBORNÍKY PRACUJÍCÍMI S DĚTMI
SEMINÁŘ PRO RODIČE, ZAMĚŘENÝ NA RIZIKA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

 

Stáhněte si přehled termínů letní školy a seminářů primární prevence, které proběhnou v rámci realizace projektu Praha 7 bezpečně online zde.

 


Realizace a spolupráce

Termín realizace projektu:

červen – prosinec 2014. 

Koordinace projektu Praha 7:

Bc. Jaroslav Fiala, tel. 220 144 240, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Realizace projektu:

Národní centrum bezpečnějšího internetu, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

kontakt


Přečtěte si také článek o zábavné akci pro děti, kterou organizovala městská část Prahy 7 v parku Stromovka na začátku června. Zúčastnilo se i Národní centrum bezpečnějšího internetu, jehož zástupci na svém stánku informovali děti o nástrahách jejich oblíbeného světa online a rozdali mnoho informačních a osvětových materiálů. Článek včetně fotogalerie najdete zde. Díky za tuto příležitost, akce podobného typu nám velmi pomáhají přímo oslovit naší nejdůležitější cílovou skupinu dětí a mládeže při neformální příležitosti a zábavnou formou si s dětmi popovídat o všem, co je v souvislosti s internetem, facebookem a dalšími online nástroji z hlediska bezpečnosti zajímá.

 

O projektu Praha 7 bezpečně online a jeho aktivitách také informuje městská část Prahy 7 na svých webových stránkách zde.

 Přečtěte si úvodní článek o projektu "Praha 7 chrání děti proti počítačové kriminalitě", který najdete na stránkách Městské části Praha 7 zde.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Prehled terminu pro skoly_Praha 7 bezpecne online.pdf)Prehled terminu pro skoly_Praha 7 bezpecne online.pdf[Přehled termínů letní školy a seminářů primární prevence v rámci programu Praha 7 bezpečně online.]408 kB

Translation

Registrace odběru novinek probíhá na našem mateřském webu NCBI.CZ

Příští akce

Žádné události
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd