Vzdělávání pro policisty

Zájemci mají možnost se zúčastnit jednoho z celkem 18 celodenních kurzů pro pracovníky policie „Program policejní prevence a řešení kybernetické kriminality“. Program je určen pracovníkům policejní prevence i zástupcům místních složek.

Přínosy programu:

  • Zvýšení orientace pracovníků místních oddělení Policie ČR a městské policie v problematice kybernetické kriminality, online delikvence mladistvých, její prevence a řešení
  • Podpora spolupráce místních oddělení se školami a místními pracovišti sociálně právní ochrany dětí
  • Vzdělávání šité na míru potřebám policejní prevence a intervence, s důrazem na informace přímo odborníků z praxe
  • Předání nejpraktičtějších informací využitelných pro řešení konkrétních případů a rozvinutí spolupráce mezi jednotlivými složkami Policie 

Program je jednodenní, celková časová dotace je 8 výukových hodin.

Program poskytne účastníkům informaci o faktorech, které se podílejí na vzniku informační delikvence, zejména u dětí a mladistvých, o právním a trestně právním řešení problematiky, doporučených postupech a systémových řešeních na úrovni policie a jejích složek. Poskytne také vhled do prožívání a potřeb obětí online delikvence a doporučení pro práci s dětskými oběťmi a agresory.

Svou registraci na kurz můžete provést zde:

Veškeré vzdělávání se bude konat v prostorách Policejní akademie ČR v Praze v průběhu měsíců září a října 2015.

Prosíme účastníky, aby si s sebou na kurz vzali vlastní zařízení (notebook), pokud mají takovou možnost. V rámci kurzu se účastníci budou připojovat k Internetu. Dalším cílem je rozdat určitou sadu nástrojů (software) a na případech z praxe demonstrovat možnosti jejich použití. Z tohoto důvodu je lepší, když bude mít účastník možnost instalovat programy a sám měnit konfiguraci systému. Děkujeme.

 

O seminářích informuje také Policejní akademie na svých webových stránkách zde.

Translation

Registrace odběru novinek probíhá na našem mateřském webu NCBI.CZ

Příští akce

Žádné události
DMC Firewall is a Joomla Security extension!