Vítejte ve čtvrtém ročníku celopražského vzdělávacího projektu

Praha bezpečně online 2015

Chcete zjistit, jak být bezpečně online? Pak si vyberte z naší široké nabídky akcí:


Akce probíhají po celou druhou polovinu roku 2015 (konkrétní termíny najdete u popisu jednotlivých aktivit).

Proč Praha bezpečně online?

Chceme napomoci snižování míry a závažnosti kybernetické kriminality a elektronického násilí páchaného na dětech a mladistvých na území hlavního města Prahy.

Jak toho chceme dosáhnout?

Prostřednictvím intenzivního vzdělávání odborníků osmnácti pražských městských částí, odborné konference, online edukace pedagogů a osvětového festivalu pro veřejnost KyberFEST.

Kdo projekt připravuje?

Projekt realizuje hlavní město Praha ve spolupráci s Národním centrem bezpečnějšího internetu. Projekt je realizován díky finanční podpoře Ministerstva vnitra ČR a za finanční spoluúčasti hlavního města Prahy.

 

Zpětná vazba z pražských městských částí: 

"Po ukončení seminářů na MČ P4 mi dovolte Vám v krátkosti poskytnout zpětnou vazbu. Obě dvě lektorky, které semináře vedly, dle našeho názoru odvedly svoji práci na výbornou. Seminář pro účastníky byl zajímavý a přínosný, padalo mnoho dotazů a nikdo neměl zájem odejít předčasně, což hovoří za vše. Chtěla bych za nás poděkovat za profesionalitu, ale i příjemné vystupování. Ze zkušeností víme, že mnoho obdobných seminářů je diskutabilní úrovně, ale mezi ty Vy nepatříte. Ještě jednou děkujeme a věříme, že v budoucnosti se opět nalezne možnost další spolupráce.

Translation

Registrace odběru novinek probíhá na našem mateřském webu NCBI.CZ

Příští akce

Žádné události
Our website is protected by DMC Firewall!