Zveme vás na tradiční jarní konferenci, která se bude konat v Senátu PČR

Jarní konference v prostorách Senátu Parlamentu ČR už neodmyslitelně patří ke každoročním aktivitám NCBI. Pokaždé jsme se spolu se svými partnery snažili reagovat na aktuální témata související s tématikou online bezpečnosti a ochrany osobních údajů. Vedle kybernetiských hrozeb je tak druhým hlavním tématem letošního ročníků konference nařízení GDPR a jeho apikace v praxi.

Obsah konference je rozdělen do dvou tematických bloků, kterými jsou: I. Kybernetická kriminalita a ochrana soukromí II. Ochrana osobních dat – základ bezpečného internetu.

Konference se koná dne 16. 5. 2017 od 9.50 – 14.00 hod. v prostorách Senátu PČR, Valdštejnské nám. 17/4, Praha 1.

 

Konference je určena pro pracovníky Policie ČR a Městské policie, preventisty kriminality a další odborníky z veřejné správy, sociální pracovníky, pedagogy a metodiky ICT na školách, výchovné poradce, pracovníky veřejných a městských knihoven, zástupce NNO, zainteresovanou odbornou veřejnost a média.

Konferenci pořádá Ústavně-právní výbor Senátu Parlamentu ČR ve spolupráci se sdružením CZ.NIC a NCBI. V případě vašeho zájmu o účast na konferenci prosíme o registraci na webových stránkách zde. Pro registrované účastníky je vstup na konferenci zdarma.

Před zahájením konference v Senátu se koná 16. 5. 2017 v 9.00 hod. tisková konference. Materiály tiskové konference si od termínu jejího zahájení můžete stáhnout zde:

Tisková zpráva "Kyberkriminalita a ochrana soukromí" Senát 2017 473.39 KB
Prevence ransomwaru WannaCry 529.73 KB
Translation

Registrace odběru novinek probíhá na našem mateřském webu NCBI.CZ

Příští akce

Žádné události
DMC Firewall is a Joomla Security extension!