Nové praktické materiály na webu Bezpečně-online.cz

Na našich webových stránkách http://bezpecne-online.cz můžete najít mnoho nových materiálů. Najdete je v sekci Výukové materiály/Ke stažení, kde jsme vytvořili adresář Novinky. Ten obsahuje aktuální informace o blížící se kampani Get Online Week 2017, ale také mnoho tipů a praktických metodik, které by mohli využít především učitelé. Adresář s názvem Rady pro spotřebitele obsahuje také praktické rády pro online nakupování a nakupování v zahraničí.

Materiály jsou určeny pro přímé použití v praxi. Učitelé je bez dalších úprav mohou přímo použít ve výuce, užitečné jsou ale i nejširší veřejnosti.

Online brožury mohou ale využít i běžní zákazníci. Jim mohou nabídnout přehled zásad bezpečného nakupování, přiblíží práva a povinnosti zákazníka a vysvětlí i praktický postup v případě reklamací.

Pro ty z vás, kdo rádi cestujete, je určena publikace s názvem "Cestovatelské tipy, pomoc spotřebitelům v Evropě". Na praktických příkladech upozorňuje na vaše práva v roli cestovatelů a napovídá, jak byste měli postupovat ve sporných případech a jak se chránit pro zamezení budoucím potenciálním problémům.

Translation

Registrace odběru novinek probíhá na našem mateřském webu NCBI.CZ

Příští akce

Žádné události
Our website is protected by DMC Firewall!