Zúročte svou kreativitu v soutěži s ÚOOÚ s názvem: "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!"

Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) vyhlašuje k příležitosti "Dne ochrany osobních údajů" (28. ledna 2017) už 11. ročník kreativní soutěže pro mládež. Soutěž s názvem "Moje soukromí! Nekoukat, nešťourat!" je určena pro děti a mládež ve věku 7 až 18 let (rozdělena do dvou věkových kategorií: 7 až 13 a 14 až 18 let).

 

Cílem soutěže v mladší kategorii je vytvořit maskota pro ochranu soukromí, starší mají za soutěžní úkol sepsat úvahu, povídku, scénář, nebo natočit video a vysvětlit, jaký je rozdíl mezi tajemstvím a soukromím. Je soukromí vždy tajemstvím, týká se tajemství pokaždé soukromí, je některé z nich závažnější, nebo mají stejnou důležitost?

Příspěvky mohou soutěžící do 18 let poslat (s uvedením jména, adresy a věku) do 30. dubna 2017 buď elektronicky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (soubory do velikosti 9 MB), anebo na adresu Úřad pro ochranu osobních údajů, oddělení tiskové, Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7 (obálku označit heslem „Soukromí“).

Více informací najdete zde a také zde.

Translation

Registrace odběru novinek probíhá na našem mateřském webu NCBI.CZ

Příští akce

Žádné události
DMC Firewall is a Joomla Security extension!