Přijďte se dozvědět o nejnovějších trendech v oblasti kybernetické bezpečnosti na konferenci Cyber Trends

Patříte-li k těm, kdo se zajímají o nejnovější trendy vývoje v oblasti kybernetických rizik, nenechte si ujít konferenci "CyberTrends". Konference je součástí aktivit Evropského měsíce kybernetické bezpečnosti 2016 a koná se v rámci výstavy Future Forces Forum.

Program je rozdělen do dvou konferenčních dnů, v průběhu kterých se seznámíte s nejnovějšími trendy, vizemi a vzděláváním v oblasti kybernetické bezpečnosti a diskutovat se budou i možnosti propojení státního a komerčního sektoru při řešení eliminace hrozeb útoků na státní infrastrukturu.

Konference se koná v rámci výstavy Future Forces Forum s podporou mnoha partnerů, jako např. NBU, MVČR, GŘ Hasičského záchranného sboru, Univerzity obrany; partnerem je i naše organizace NCBI.

 

ve dnech 20. až 21. října 2016

v prostorách pražského výstaviště PVA EXPO Letňany

 

Svou účast na konferenci prosíme registrujte zde.

 

Součástí konference je široká nabídka doprovodných aktivit, mezi které patří např. Cyber Workshopy a simulace různých způsobů obrany a ochrany proti kybernetickým útokům.

 

Vstup na konferenci je zpoplatněn. Pokud byste měli zájem o zaslání slevového kódu, napište nám na e- mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V takovém případě Vám bude zpětně zaslán kód na slevu 25 % ze vstupního poplatku a vstup na workshopy budete mít zdarma.

 

Více informací o programu konference se dozvíte z přiloženého leafletu, a také zde.Podrobný program konference si můžete stáhnout zde.

 

Translation

Registrace odběru novinek probíhá na našem mateřském webu NCBI.CZ

Příští akce

Žádné události
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd